• Міжгір’я, вул.Дружби /29, Закарпаття, Україна
  • +38 095 502 11 31
  • +38 096 819 99 31
  • mail@silver-guide.in.ua
Міжгір’я, вул.Дружби /29, Закарпаття, Україна
НЕСТАНДАРТНИЙ ПІДХІД:

Шипіт. Водограй і Гимба:

"Боржавські полонини і водопад. "


Локація: "Синевир-Шипіт"


формат:

Актив

Стиль:

Еко

Час:

5 год

Протяжність:

15 км.


Шипіт. Грай водограй.

Водоспад "Шипіт"

1,5 год
ЕКО
Пішохідна прогулянка до водоспаду.

Місце сили. Енергія водоспаду Шипіт притягує. Сила, з якою вода пробиває собі дорогу в ущелині - вражає!

Крісельний витяг

1,5 год
ЕКО
Оглядова екскурсія

Підйом до верхної межі лісу г. Гимба. Панорама Карпатських гір.

г. Гимба.

2,5 год
ЕКО
Підйом на вершину гори

Вражає панорама Карпат, перехоплює подих від краси. Тут виростають крила.

Можливості


Ідея. Активний відпочинок. Походити, політати, поїздити
Зачарує. Панорама Карпатських гір, близькість хмар, Відчуття наближності до неба. Енергія води та сила, з якою вода пробиває собі дорогу. Сріблясті буки та срібні гірські потоки.

Ви дізнаєтеся

  • як утворюють гори та водопади водоспади,
  • як і де сходять лавини і чим небе (кари),
  • чому легко заблукати на полонинах і так важко шукати зниклих туристів,
  • куди пливуть хмари,
  • чому місцеві жителі селяться в долинах річок і в гори піднімаються тільки по справах,
  • де знаходиться Говерла, 


Поїхали! Дивись, пізнавай, відпочивай, радій, спілкуйся, твори, мрій, відкривай світ…. #не_обмежуй_безмежне 

Срібний гід

Фото-ВідеоВідгуки- 1 +
Олена 17.02.2021 в 05:54 # Відповісти
Карпати-перлина України. Відпочинок і мандрівка горами-маса позитивного настрою та море незабутніх вражень екстриму та емоцій. Дуже вдячна Мар'ян за за сепр тур
- 0 +
Валентина 17.02.2021 в 08:18 # Відповісти
Не знаєте як провести вихідні? Я Вам підскажу - вирушайте у мандрівку по прекрасним Карпатам, а досвідчений гід Мар'яна розповість Вам багато цікавих та захоплюючих історій, пов'язаних з Карпатами. Дуже раджу
- 0 +
Аня 17.02.2021 в 08:26 # Відповісти
Чудовий відпочинок
Подорож, яка запам'ятовується. Дякую Мар'яні за незабутній тур. Невіриться на скільки красива природа.
- 0 +
Аліна 21.02.2021 в 22:51 # Відповісти
Хочу поділитися своїм відгуком про поїздку 06.-08.11.2020 року.
У мене є кілька заповітних-заповітних мрій, які я вже давно плекала у своєму серці й навіть не сподівалася, що вони колись здійсняться. Однією з них була поїздка в Карпати. Якось одного дня ми зовсім випадково наштовхнулися на рекламу туру в мережі і вперше в житті вирішили поїхати в тур спонтанно – у нас навіть не було часу, щоб прочитати відгуки в мережі, дізнатися про поїздку більше, або ж порівняти різних туроператорів. Ми нашвидкуруч зібрали речі й вперше в житті вирішили ризикнути, поїхавши в подорож навмання)
І – вірите ви в це чи ні – це була найкраща поїздка у нашому житті. НАЙКРАЩА з-поміж усіх, бо від екскурсій, котрі нам організували, від місць, котрі ми відвідали, від тих краєвидів, котрі ми побачили у мене не те, що захопило подих – у мене земля зникла з-під ніг.
Я досі дуже часто переглядаю фотографії з цієї поїздки і мені не віриться, що це був не сон.
Перш за все, хочу подякувати нашому екскурсоводу Мар*яні, котра була з нами усі дні поїздки. Хочу окремо наголосити і зазначити, що Україною ми подорожували вже в сьомий чи восьмий раз і це була найприємніша супроводжуюча із усіх, котрі траплялися нашій родині раніше. Вона обрала настільки насичену програму, що склалося враження, ніби ми були на Закарпатті не кілька днів, а кілька тижнів. Спасибі їй за підтримку, за чудові розповіді і за терплячість (ми всі робили по 1000 фотографій на кожній зупинці і замість того, щоб прикрикнути нас, як це робили екскурсоводи з інших турів Україною, вона навпаки показувала нам, де кращий ракурс і вела нас до нових місць, які ми бачили вперше). І звісно, величезна вдячність за ті неймовірні місця, заради яких ми мріємо повернутися в Карпати знову.
Що назавжди лишиться в нашій пам*яті – це підйом на гору Гимбу. Мар*яна обрала такий час для підйому на гору Гимбу, що ми не тільки піднімалися наверх, а це був такий час доби, що гори опинилися у тумані і ми всі опинилися вище хмар – немовби ми дивилися на гори з ілюмінатора літака. Складалося враження, що до хмар можна торкнутися рукою, що було просто приголомшливим. Окрім того, я була надзвичайно здивована, що прямо на горі можна було піти в колибу чи кафе і поласувати кавою чи іншими смаколиками. Спасибі Мар*яні за те, що вона підлаштовувалася під групу і завжди виконувала наші побажання (як-от, спочатку піднятися на гору, а потім піти в кафе чи побути на вершині не 30, а 50 хвилин тощо).
Що ще лишилося незабутнім – це водоспад Шипіт. Шум водоспаду умиротворяв і заспокоював й зовсім не хотілося повертатися звідти.
Окрім водоспаду та підйому на гору, ми також відвідали центр реабілітації бурого ведмедя, зупинялися біля гірських річок, в яких вода настільки прозора, що можна було б розгледіти кришталь, якби він там був, гуляли на території лісу й оглядали дзоти, котрі лишилися там ще з часів Другої світової війни, були біля перлини Карпат – неймовірного озера Синевир, куди ми ходили еко-стежкою (ох, я б цю еко-стежку включила б в окрему програму; виявилося, до озера можна дістатися кількома шляхами – на машині, пішки асфальтовою дорогою чи через ліс. Звуки пташок та природа просто захоплювали дух. Було приємно, що про еко-стежку не знали інші подорожуючі і якщо на асфальтовій дорозі було не проштовхнутися, еко-стежкою йшла тільки наша група), відвідали кілька справжніх ярмарок та побували в Колочаві (щось на зразок «Пирогово», але в карпатському стилі).
Останній ранок подорожі був найкращим, бо перед тим, як поїхати до Києва, ми сиділи на веранді кафе в готелі і пили каву, насолоджуючись видом неперевершених гір, яких знову вкрили хмари. Навіть коли ми їхали в автобусі, нам не було нудно, бо Мар*яна розповідала багато цікавинок, легенд, історичних подій про які ми чули вперше, а також відповідала на тисячі запитань від нашої групи, котрі ми ставили їй через кожні 2 хвилини.
Навіть зараз, пишучи цей відгук, я переживаю усі емоції вдруге.
Тому спасибі величезне Мар*яні за цей тур – ця поїздка була суцільним задоволенням! Неодмінно буду подорожувати з Мар*яною ще!

ВідмінитиДодати коментарЗапитання, пропозиція, замовлення..